
13 982 ₴
БЕНЗА Н220-80 - самовсмоктувальний лопатевий насос, що призначений для перекачування дизельного пального з використанням мережі напругою 220В.
Насос здатний перекачувати до 80 літрів пального за хвилину, утворюючи тиск на виході до 2 Бар. Висота сухого всмоктування насоса сягає 3 метрів, що дає змогу використовувати його для роботи з різноманітними резервуарами, зокрема підземними.
Насос має вбудований фільтр грубого очищення пального та обладнаний перепускним клапаном, що забезпечує обведення пального у разі закриття роздавального крана при ввімкненому живленні, однак не рекомендується допускати тривалу роботу обладнання у такому режимі. Час безперервної роботи насоса досягає 30 хвилин, чого достатньо для задоволення більшості потреб. Ступінь захисту насоса від пилу та вологи відповідає класу IP55.
У разі потреби насос можна обладнати лічильником витрат пального та паливороздавальним пістолетом на напірний рукав, практично утворивши паливозаправну колонку.
Всмоктувальний та напірний рукави потрібної довжини також можна придбати у нас, врахувавши умови експлуатації обладнання.
Для захисту обладнання від потрапляння дрібних механічних домішок рекомендується додаткове встановлення фільтра тонкого очищення пального на вході до насосу.
Насос БЕНЗА Н220-80 розрахований на роботу з дизельним пальним. Використання його для перекачування бензину, гасу та води забороняється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Benza |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,8 кг |
| Вид рідини | дизель |
| Висота «сухого» всмоктування | 3 м |
| Впускний/випускний отвір | 1' x 1' |
| Заборонені рідини | Бензин/Гас/Вода |
| Макс. час безперервної роботи | 30 хв |
| Напруга живлення | 230 В |
| Перепускний клапан | Да |
| Продуктивність | 80 л/хв |
| Робоча температура | -20/+50 °С |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Ток | 2,8 A |
| Ступінь вологозахищеності | IP55 |
| Тиск на виході | 2 бари |
| Шнур живлення | 2 м |