
245 201 ₴
Gespasa CG-900 Atex — вибухозахищений відцентровий насос моноблокового виконання з відкритою багатолопатевою крильчаткою, призначений для перекачування бензину, гасину або дизельного палива в промислових об'ємах, використовуючи водночас для роботи звичайну побутову мережу напругою 220 В. Насос виготовлений відповідно до норм ATEX 94/9/CE (II 2G Ex d IIC T4).
Насос може перекачувати до 900 літрів пального за хвилину, піднімаючи його на висоту до 16 метрів, а висота сухого всмоктування палива досягає 6 метрів, що робить насос придатним для роботи з більшістю резервуарів, зокрема з підземними. Для запобігання спорожненню помпи після зупинки насоса в корпусі передбачений вбудований зворотний клапан.
Роботу насоса забезпечує асинхронний самовентилювальний електромотор напругою живлення 220 В. Потужність двигуна — 2,2 кВт. Захист від пилу та вологи відповідає класу IP55.
Для під'єднання обладнання до магістралі використовуються нарізні з'єднання розміром 3" BSP.
Використання насоса Gespasa CG-900 Atex для перекачування хімікатів, води та розчинів на водній основі забороняється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gespasa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 37,2 кг |
| Вид рідини | дизель/бензин/керосин |
| Впускний/випускний отвір | 3" х 3" |
| Заборонені рідини | Вода |
| Напруга живлення | 230 В |
| Продуктивність | 900 л/хв |
| Ступінь вологозахищеності | IP55 |
| Тиск на виході | 1,6 Бар |