-11%
1 350 ₴
1 200 ₴
Фільтрувальний елемент для сепаратора Stanadyne Fuel Manager 31871 FM100 на 5 мікронів завдовжки 3.6 Дюйма/ 91.4 мм
Фільтри сепаратори Fuel Manager 100 серії:
Оновлені коди фільтра:
31871 → 31871-CLC → 31871P
Увага — фільтр пройшов модернізацію:
2021 рік: Змінений колір тексту на фільтрі з червоного на чорний
2021 рік: Етикетка зі штрих-кодом на пакованні фільтра під брендом Clarcor замінена на Parker
2020 рік: Замінено верхнє кільце ущільнювача на фільтрі
2019 рік: Маркування — Буква "S" в ромбці на верхній частині фільтра більше не наноситься
2019 рік: Маркування "Made in U.S.A" з верхньої частини фільтра перенесене на картонне паковання
2018 рік: Етикетка зі штрих-кодом на пакованні фільтра під брендом Stanadyne замінена на Clarcor
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parker Hannifin |
| Кросс-номери | Baldwin BF7673D; Carquest 86531; Caterpillar 2460208; Claas 6005023306; Fleetguard FS19525; Fram PS7407A; John Deere RE537928; Mann Filter WK8126; PBR AG3378; PUROLATOR 6939177; Renault 6005023306 |
| Країна виробник | США |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 135 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Baldwin | BF1236 / BF7673D |
| CUSHMAN | 272153901 |
| Carquest | 86531 |
| Caterpillar | 156-1200 / 246-0208 |
| Champion | 27075 / 23203 |
| Claas | 600 502 330 6 |
| FIAMM | FT 5430 |
| Fleetguard | FS19516 / FS19621 / L98978 / FS19525 |
| Fram | PS7407A |
| Hastings | FF1067 |
| JACOBSEN | 272153901 |
| John Deere | RE50455/RE62418/RE504785/RE537928 |
| Kralinator | FS235 |
| LUGGER | 24-51003 |
| MANN FILTER | WK8100 / WK8126 |
| Napa | 3531 |
| PBR | AG3378 |
| PUROLATOR | 6939177 |
| RENAULT | 60 05 023 306 |
| VAPORMATIC | VPD6028 |
| VERMEER | 215456-003 |
| WACKER NEUSON | 162563 / 1000261607 |
| Wix | 33531 / 533759 |
| Тип палива | Дизельне паливо |
| Серія сепаратора | FM100 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип товару | Фільтрувальний елемент |
| Тонкість фільтрації | 5 мікронів |